Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Misio łakomczuszek....

Misio łakomczuszek....

Autor

BAJKOWA PRACOWNIA

      
110 PLN
+ koszt przesyłki: 25.00 PLN (więcej informacji)

Misio łakomczuszek....

Miś jako strażnik łakoci albo łakomczuszek z pustym talerzem czeka niecierpliwie kiedy się napełni pysznościami. Ręcznie formowana rzeźba z gliny szamotowej. Szkliwiona i dwukrotnie wypalana w piecu w temp. 1080 stopni C. Gdzieniegdzie przebija się surowa, wypalona glina. Wymiary: dłudość misia z talerzem ok. 21cm (z ogonem) x szerokość ok 15 cm (średnica samego talerzyka15x12,5cm) wysokość ok.12 cm. Pokryty szkliwem spożywczym przeznaczonym do kontaktu z żywnością suchą. Misa którą trzyma niedźwiedź może być wykorzystana także na biżuterie lub inne drobiazgi. Mycie ręczne. Nie nadaje się do mycia w zmywarce. Ciekawa i oryginalna ozdoba.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (25.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: