Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Broszko wisior mniszek ze srebra pod szklaną kopuł

Broszko wisior mniszek ze srebra pod szklaną kopuł

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Broszko wisior mniszek ze srebra pod szklaną kopuł

Szklane florarium z wisiorko - broszką. Już nigdy nie pomylisz mniszka z mleczem! Dodatkowo zawieszko - broszka będzie cieszyć twe oko, nawet jeśli nie będziesz miała jej na sobie. Stworzyłam do niej florarium, fragment polnej łączki skrytej pod szklaną kopułą, wypełnioną klonowym drewnem, suszonymi roślinami i fragmentami różowego rodochrozytu. Roślinkę możesz przechowywać pod kopułą lub w pudełeczku. Brosza posiada podwójne zapięcie, dzięki któremu nie buja się na boki w trakcie noszenia. A jeśli akurat masz ochotę na delikatniejszą bluzkę, to możesz zawiesić mniszka na dołączonym łańcuszku, jak na zdjęciu i nosić jako wisior. Powierzchnię srebra zabarwiłam na odcień żółty i ciemno zielony. Pamiętaj, aby nie pryskać biżuterii perfumami, gdyż barwnik nie jest odporny na działanie alkoholu i mocnych detergentów. GRATIS - przesyłka kurierska Wymiary: Zawieszka - 4.0 x 10.0 cm Dł. łańcuszka - 60.0 cm + 5.0 cm regulacja Waga srebra - 21.0 g Kopuła - 8.0 x 12.0 cm

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (30.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: