Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > ZŁOTY PIERŚCIONEK Z SZAFIREM GWIAŹDZISTYM I MOISSA

ZŁOTY PIERŚCIONEK Z SZAFIREM GWIAŹDZISTYM I MOISSA

Autor

Dawid Pandel

      
1548 PLN
+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

ZŁOTY PIERŚCIONEK Z SZAFIREM GWIAŹDZISTYM I MOISSA

Oryginalny pierścionek wykonany całkowicie ręcznie ze złota z dwoma kamieniami szlachetnymi. Centralnie oprawiony okrągły szafir gwiaździsty o szlifie kaboszonowym i okrągłym kształcie wielkości 5 mm i drugi kamień biały moissanit o szlifie brylantowym i średnicy 2.5 mm. Szyna pierścionka okrągła o średnicy około 1.3 mm. Na zdjęciu znajduje się pierścionek wykonany ze złota białego 585 , ale można wybrać dowolny kolor złota , a także rozmiar w którym ma zostać wykonany pierścionek. W mojej pracowni wykonuje wyroby na zamówienie indywidualne dlatego istnieje możliwość wykonania pierścionka z dowolnymi innymi kamieniami , w dowolnej konfiguracji. W tym celu zapraszam do kontaktu email . Zapraszam.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (20.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: