Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > SŁOŃCE PIRYTOWE W ZŁOCISTYM BLASKU

SŁOŃCE PIRYTOWE W ZŁOCISTYM BLASKU

Autor

Pracownia Neores

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

SŁOŃCE PIRYTOWE W ZŁOCISTYM BLASKU

Zjawiskowy wisior z niezwykłym pirytowym słońcem o złotych i zielonkawych refleksach. Okaz jedynie "złapany" w srebrną ramę, która przytrzymuje masywny minerał,nie ujmując jego niepowtarzalnego uroku. Słońce pirytu to bardzo ceniona w jubilerstwie, iskrząca odmiana słynnego pirytu z USA. Tylko w tym jednym miejscu na Ziemi, w pokładach węgla,piryt tworzy prawdziwe "słońca", zwane również dolarami kopalnianymi. Indianie używali ich do pierwszych wymian handlowych. Lokalizacja: USA - Illinois. Wymiary wisiora 68 X 66 mm. Waga 91 gramów. Zdjęcia nie oddają pięknych odcieni słońca. Tył otwarty. Możliwy zakup łańcuszka lub rzemienia do kompletu. Wisior zostanie zapakowany w ozdobne pudełeczko.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (20.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: