Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Miedziany wisior ze złotym labradorytem

Miedziany wisior ze złotym labradorytem

      
370 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Miedziany wisior ze złotym labradorytem

Gdy za oknem drzewa machają do nas kolorowymi liścimi, a wieczory przychodzą coraz wcześniej, inspirowany liśćmi labradoryt w odcieniu złotego będzie idealnym dodatkiem do swetrów. W inną porę roku też, ale przyznam, że to jesienne widoki zainspirowały jego powstanie. Można go nosić na dwa sposoby. By złoty kolor dominował, wieszamy go na łańcuszku tak, jak na głównym zdjęciu. Gdy mamy ochotę na widok zgoła odmienny, wieszamy go odwrotnie – wówczas zamiast intensywnego ciepłego ognia zobaczymy kryjący się za chmurami, kolorowy księżyc (widoczny na drugim zdjęciu). Miedziany wisior z labradorytem wykonany został w technice wire weaving, polegającej na ręcznym wyplataniu form i kształtów z różnej grubości drutów, które po ukształtowaniu poddane zostały procesowi postarzenia (oksydacji). Dzięki temu wzory splotów są lepiej widoczne i bardziej trójwymiarowe. Rozmiar wisiora to 7,3cm wysokości i 3,3cm szerokości. Do wisiora dołączany jest łańcuszkiem o długości około 56cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: