Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Wisior z hipopotamem ze srebra i ceramiki

Wisior z hipopotamem ze srebra i ceramiki

      
1680 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Wisior z hipopotamem ze srebra i ceramiki

Okazały etniczny naszyjnik inspirowany fauną Afryki. Ze srebrnej blachy wykonałam realistyczną głowę hipopotama, którą umieściłam na tle unikatowej ceramiki krystalicznej* o ciemno zielonym odcieniu. Nad ceramiką umieściłam nieregularny medalion z wizerunkiem całego hipopotama, na jego rewersie znajduje się oczko na rzemienie o barwie czarno - granatowo - zielonej. Wisior możesz zdjąć z rzemieni i zawiesić na czymś innym. Srebro pokryłam oksydą, nadającą mu stalowoszary odcień i częściowo przetarłam dla wydobycia faktury skóry hipopotama. Naszyjnik zakończyłam zapięciem z regulacją i moim logo * Ceramika krystaliczna - technika szkliw krystalicznych jest niezwykle rzadko stosowana, kryształy przypominają wzory tworzone na szybach przez mróz i nigdy nie są identyczne, dlatego każdy element jest tak unikatowy. GRATIS - przesyłka kurierska:) Wymiary: Zawieszka szer. x wys.: 6.7 x 10.0 cm Długość rzemienia: 48.0 cm + 10.0 cm regulacja Waga srebra: 32.0 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (35.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: