Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Kwiatowy naszyjnik z zielonkawą patyną

Kwiatowy naszyjnik z zielonkawą patyną

Autor

Buggy Jewels

      
216 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Kwiatowy naszyjnik z zielonkawą patyną

Naszyjnik wykonany ręcznie z miedzi. Każdy pojedynczy kwiatek został ręcznie wycięty, wyoblony i zanitowany do ażurowej podstawy miedzianej. Naszyjnik jest niejako delikatniejszą odpowiedzią na gotyckie biżuteryjne inspiracje i doskonale będzie prezentował się do czarnej stylizacji. Naszyjnik w końcowej fazie został pokryty zielonkawą patyną ( w zależności od ustawień monitora, kolor może się nieznacznie różnić) Głównym elementem naszyjnika jest syntetyczny kamień o tajemniczej nazwie szmaragd Nilu. Jest to kamień który, ma moc ochrony przed magią i klątwami. Przypisuje mu się dobroczynne właściwości: radość i szczęście. Naszyjnik zapinany jest na poprzez miedziane zapięcie i delikatnie można go regulować, dzięki końcowym kółeczkom. Całość dopełnia czarna tasiemka i rzemień przytwierdzony do naszyjnika. Długość około 48 cm. Na życzenie klienta mogę go delikatnie wydłużyć poprzez dodanie kilku dodatkowych kółeczek do regulacji.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: