Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Duży naszyjnik inspirowany oceanem

Duży naszyjnik inspirowany oceanem

Autor

Buggy Jewels

      
2100 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Duży naszyjnik inspirowany oceanem

Czy ogladaliście kiedyś film "Czego nauczyła mnie ośmiornica"? Przepiękna i wzruszająca historia dotycząca relacji człowieka z ośmiornicą, ich wzajemnej fascynacji , wzajemnej ciekawości, odkrywania siebie i nietypowej przyjaźni... Emocje, których doświadczyłam były inspiracją do stworzenia tego naszyjnika. Naszyjnik łączy w sobie duży okaz naturalnego labradorytu, ażurowych form oraz nietypową konstrukcję.. Według wierzeń kamień ten otwiera nas na mądrość płynącą ze wszechświata, pozwala dojrzeć to, czego w danej chwili nie dostrzegamy, pozwala nam także uspokoić się, odprężyć i zaufać temu, co gotuje nam Los. Negatywne emocje związane z lękiem, smutkiem i poczuciem beznadziei, przeobraża w entuzjazm, wiarę oraz wzmacnia nasze poczucie wartości. Cały naszyjnik wykonany jest z miedzi, która została misternie ukształtowana w coś na kształt morskich roślin, wysepek koralowców i morskich gąbek. Niesamowita barwa kamienia tylko pogłębia to wrażenie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: