Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Inne > Torcik z parą łabędzi - ślubny exploding box

Torcik z parą łabędzi - ślubny exploding box

Autor

CraftHobby Oliwiaen

CraftHobby Oliwiaen

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
80 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Torcik z parą łabędzi - ślubny exploding box

Wyjątkowy w formie sposób na wręczenie ślubnego prezentu w gotówce! Pudełko to efekt wielogodzinnej pracy z dbałością o każdy szczegół i wykorzystaniem markowych materiałów do scrapbookingu. Wieczko zdobione kompozycją kwiatów mulberry i stemplowanym i embossowanym napisem oraz szyfonową wstążką. Po zdjęciu wieczka ścianki rozkładają się - trzy z nich zawierają kieszonki, do których można wsunąć banknoty na różne cele: na wspólne gniazdko, na wymarzoną podróż, na kołyskę; natomiast na czwartej jest miejsce na wpisanie życzeń. W centrum pudełka umieszczony jest wycięty w tekturce beermat torcik z parą łabędzi na szczycie, zdobiony kwiatuszkami mulberry. Wielkość pudełka 10 x 10 x 13 cm, po rozłożeniu 30 x 30 x 8 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Inne

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (17.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: