Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Modra - fantazyjny naszyjnik z opalem błękitnym

Modra - fantazyjny naszyjnik z opalem błękitnym

Autor

Alabama Studio

      

+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Modra - fantazyjny naszyjnik z opalem błękitnym

Srebrny naszyjnik o fantazyjnej, ażurowej formie przywodzącej na myśl meduzę w morskiej toni, np. spotykaną w Bałtyku chełbię modrą. Będzie oryginalnym dodatkiem do minimalistycznej, letniej stylizacji, ale docenią go przede wszystkim miłośniczki niebanalnej, wyrazistej biżuterii ;) Egzemplarz unikatowy. Naszyjnik pochodzi z kolekcji Sea treasures, która zrodziła się z fascynacji morzem i skarbami, które skrywa w głębinach, hipnotyzującym szumem fal oraz poczuciem swobody i beztroski, kiedy czuję wiatr we włosach i ciepły piasek pod stopami... Zaprojektowałam go i wykonałam od podstaw ręcznie, ze srebra próby 925 oraz gładkiego kaboszonu opalu błękitnego. Kamień oprawiłam w prostą cargę, a ze srebrnego drutu uformowałam fantazyjne "czułki". Srebro mocno przyciemniłam i przetarłam dla podkreślenia przestrzenności ażurowego wzoru. Wymiary zawieszki: 5,6x2,3 cm Łańcuszek: 48 cm Biżuteria zostanie elegancko zapakowana w firmowe pudełeczko jubilerskie z logo Alabama Studio.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: