Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Małe ceramiczne matero,naczynie do yerba mate (c4

Małe ceramiczne matero,naczynie do yerba mate (c4

      
60 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Małe ceramiczne matero,naczynie do yerba mate (c4

Ceramiczne naczynie do yerba mate wykonane z beżowej gliny. Toczone na kole garncarskim, wypalane w piecu ceramicznym w ponad 1220 stopniach na kamionkę. Pokryte spożywczymi szkliwami amerykańskiej firmy Amaco w kolorze czerni oraz miedzianego brązu. Matero zostanie zapakowane dekoracyjnie - gotowe do wręczenia jako prezent, oraz dobrze zabezpieczone na czas transportu. Ze względu na dekoracyjność i jej jak najdłuższe zachowanie zalecam mycie ręczne. Kolorystyka może nieznacznie się różnić w zależności od ustawień monitora. Pojemność ok 180ml. Wysokość 8cm. Cena dotyczy tylko naczynia, ale jest możliwość dokupienia również bombilli. Proszę wtedy o informację w uwagach oraz doliczenie 15 zł do zamówienia.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (17.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: