Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Srebrny naszyjnik z miłorzębem

Srebrny naszyjnik z miłorzębem

      
2190 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Srebrny naszyjnik z miłorzębem

Inspiracją do powstania tego naszyjnika są liście ginkgo biloba, czyli miłorzębu japońskiego, które utrwaliłam w srebrze w formie naszyjnika, przywodzącego na myśl biżuterię secesyjną. Bazę naszyjnika o formie otwartej kolii przyozdobiłam gałązkami z pomniejszonymi liśćmi miłorzębu oraz dwoma czerwonymi koralikami imitującymi owoce. Całość pokryłam oksydą, która nadała srebru stalowo szary odcień. Kolia nie posiada zapięcia, nakłada się ją na szyję, jak apaszkę, wyważenie elementów sprawia, że ładnie układa się na dekolcie i nie spada. GRATIS - przesyłka kurierska + drewniane opakowanie Obwód kolii - 54.0 cm Waga srebra - 40.0 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (25.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: