Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > SUPERWOMAN - PIERŚCIONEK ZŁOTY

SUPERWOMAN - PIERŚCIONEK ZŁOTY

Autor

Dawid Pandel

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

SUPERWOMAN - PIERŚCIONEK ZŁOTY

SUPERWOMAN - Wykonałem ten pierścionek całkowicie ręcznie, w pojedynczym egzemplarzu, z białego i różowego złota próby 585. Centralnie oprawiłem w oprawę kasetową z białego złota naturalny szafir o fantazyjnym szlifie tzw. " superman cut", po obu stronach szafiru, na szynie oprawiłem po pięć brylantów w oprawie typu "fishtail" każdy o średnicy 1.5 mm. Szyna i dolna część oprawy centralnej wykonałem z różowego złota. Pod centralnym szafirem znajdują się oprawione w korny okrągłe moissanity, każdy o średnicy 1 mm, w sumie jest ich 17 sztuk. Wymiary oprawki szafiru to 10.1 x 9.65 mm. Szyna kwadratowa o średnicy 1.8 mm. Pierścionek został wykonany w rozmiarze 16 ale na życzenie mogę zmienić rozmiar na inny. W tym celu należy wpisać wybrany rozmiar w polu uwag do zamówienia lub wysłać rozmiar w osobnej wiadomości. Do wyrobu dołączony certyfikat. Zapakowany w firmowe pudełko i torebkę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: