Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > NOTTE

NOTTE

      

+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

NOTTE

Złocony naszyjnik (srebro złocone 24ct złotem) z naturalnymi czarnymi Turmalinami w otoczeniu złota, stanowiący elegancki dodatek do wieczorowych i codziennych kreacji. Centrum naszyjnika jest czarna fasetowana brioletta Turmalinu mieniąca się jaśniejszym i ciemniejszym blaskiem nocy. Na sznurze zawisły fasetowane kule czarnego Turmalinu ozdobione złoconymi kuleczkami i drobnym złoconym łańcuszkiem. Istnieje możliwość zamówienia bransoletki lub kolczyków do kompletu z naszyjnikiem. Wymiary: Długość sznura z kamieniami: 43 cm + 6 cm regulacji. Czarny Turmalin centralna brioletka: 18x9 mm. Czarny Turmalin kulka: 3 mm. Biżuteria zostanie zapakowana w eleganckie pudełko PASIÓN. Czas realizacji: 24h od momentu opłacenia zamówienia

Twórca tej pracy jest na urlopie. Zadeklarował on, że wróci z urlopu 31/12/2023. Sprawdź dostępność pracy po tej dacie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (18.30 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: