Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Kolia z twarzą kobiety i różowym kwarcem

Kolia z twarzą kobiety i różowym kwarcem

Autor

Buggy Jewels

      
954 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Kolia z twarzą kobiety i różowym kwarcem

Autorski naszyjnik, wykonany wyłącznie w jednym egzemplarzu. Projekt nie będzie powielany, co daje Państwu gwarancję unikatowości i oryginalności. Zjawiskowy naszyjnik wykonany w całości ręcznie metodą repusowania na zimno. Na czym to polega? Przeżarzoną do czerwoności miedź, studzimy i przyklejamy do podkładu smołowego, a następnie wybijamy wzór za pomocą młotka i punc o okrągłym przekroju. Po kilkunastu uderzeniach młotkiem miedź należy ponownie odkleić, przeżarzyć, jeszcze raz przykleić i ponownie repusować. Zabieg ten powtarzamy aż do skutku, czyli do momentu, gdy wzór uznamy za skończony. Repusujemy zarówno przód, jak i tył. Całość jest lekko poczerniona i wypolerowana. Naszyjnik wykonany jest z naturalnego kwarcu truskawkowego. Długość 55 cm Kolia jest inspirowana legendą o Kunegundzie z Sobieszowa.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: