Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ilustracje, rysunki, fotografia > Zamów portret Pańci/a i pupila na zakładce

Zamów portret Pańci/a i pupila na zakładce

Autor

by Akinom Akjos

      
160 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Zamów portret Pańci/a i pupila na zakładce

Zamów oryginalną zakładkę do książki ręcznie malowaną z nadesłanych zdjęć z portretem dwóch postaci - Pańcia (Pańci) i ukochanego pupila. Taka zakładka sprawdzi się jako praktyczny i niebanalny prezent dla każdego czytelnika, który bardzo kocha swojego psa, kota czy krokodyla ;) Może służyć jako zakładka do notesu, kalendarza lub jako mini obraz do powieszenia na ścianę. W całości ręcznie wykonana. Malowana ołówkiem, kredkami, akwarelą. Laminowana dwustronnie. Zapakowana w pudełko. Ma bawełniany sznureczek beżowy lub zielony. Portrety na zamówienie NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM. Ps. Zakładka ze zdjęcia jest przykładowa i nie jest na sprzedaż. •Cena dotyczy DWÓCH postaci na zakładce. Jeśli chcesz portret jednej osoby, sprawdź proszę moje pozostałe oferty• — Po zamówieniu należy przesłać mi w wiadomości kilka wyraźnych, jasnych zdjęć postaci, które mam namalować. Wybiorę z nich najciekawsze ujęcia. Czas realizacji 5-10 dni roboczych.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 28/02/2024. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ilustracje, rysunki, fotografia

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: