Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Uskrzydlony bursztyn - dwustronny srebrny wisior

Uskrzydlony bursztyn - dwustronny srebrny wisior

      
1790 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Uskrzydlony bursztyn - dwustronny srebrny wisior

Dwustronny naszyjnik wykonany ze srebra próby 925. Powiew morskiej bryzy i promienie słońca zamknięte w bursztynie, którego okalają srebrne skrzydła. Do wykonania naszyjnika użyłam pięknej kropli mlecznego bursztynu z jednej strony polerowanej, natomiast z drugiej pozostawionej w swej surowej naturze. Oprawa umożliwia noszenie biżuterii na dwie strony. Surową stronę kamienia zestawiłam z wypolerowaną na połysk powierzchnią srebra z ażurowymi wycięciami. Rewers zdobią falujące wzory wykonane z ręcznie filcowanej wełny w odcieniach szarego melanżu przechodzącego z kremowo - żółtą barwę. Całość zawieszona na łańcuszku z regulacją na całej długości. Biżuteria idealna dla kobiet ceniących ręczne wykonanie i niesztampowe projekty. Naszyjnik brał udział w międzynarodowej wystawie biżuterii w Chinach - "Piękno zatrzymane w czasie". Wymiary: Szer. x wys.: 12.0 x 7.0 cm Bursztyn: 4.0 x 1.3 cm Dł. łańcuszka: 48.0 cm Waga srebra: ok. 32.0 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (30.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: