Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Kolczyki złocone z opalami Dew Drops

Kolczyki złocone z opalami Dew Drops

Autor

LIKIKO Jewellery

      
328 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Kolczyki złocone z opalami Dew Drops

Te delikatne kolczyki z przepięknymi etiopskimi opalami nazwałam Dew Drops, ponieważ kojarzą mi się z kroplami rosy o wschodzie słońca. Celowo umieściłam kilka zdjęć kolczyków wykonane w różnym świetle aby pokazać zmieniające się barwy kamieni, które mienią się odcieniami fioletu, seledynu, złota i ciepłej czerwieni. Kamienie, które użyłam do tych kolczyków to pochodzące z Etiopii naturalne opale w rozmiarze 6 mm. Wyrób jest unikatowy, ponieważ nie ma dwóch identycznych kamieni. Kolczyki wykonałam ręcznie ze srebra próby 925 i pozłociłam 25k złotem. Całkowita długość kolczyków to ok. 2,4 cm. Kolczyki są niezwykle subtelne ale na pewno nie pozostaną niezauważone. Będą podobać się osobom, które szukają dyskretnej ale nietuzinkowej biżuterii. Należy pamiętać aby zdejmować kolczyki do kąpieli, ponieważ woda oraz środki chemiczne mogą negatywnie wpływać na wygląd naturalnych kamieni, w tym opali.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (12.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: