Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Kartki okolicznościowe > Złoto-czerwona kartka ślubna,58

Złoto-czerwona kartka ślubna,58

Autor

Kolorowa Koniczyna

      
40 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Złoto-czerwona kartka ślubna,58

Wyjątkowa kartka ślubna w kolorach złota i czerwieni. Wykonana ręcznie z kolekcji papierów "Vintage Garden" od polskiej firmy ScrapAndMe. Rzucająca się w oczy kartka ślubna z motywem czerwonych kwiatków róży i wiśni. Na pewno zostanie zapamiętana przez Parę Młodą. Kartka składa się z kompozycji kwiatów wyciętych z kolekcji, gałązek złotych i białych wyciętych z gładkiego papieru oraz postaci Pary Młodej z białego, gładkiego papieru na czerwono złotym kole. Kartka w środku jest pusta, przygotowana do wpisania życzeń. Do kartki dokładam kopertkę w pasującym kolorze. Wymiary kartki ok 10 x 21 cm. Kartka jest dostępna od ręki, gotowa do wysyłki.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kartki okolicznościowe

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.