Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Kartki okolicznościowe > Kartka okolicznościowa ze słonecznikamii,25

Kartka okolicznościowa ze słonecznikamii,25

Autor

Kolorowa Koniczyna

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kartka okolicznościowa ze słonecznikamii,25

Letnia, dziewczęca kartka okolicznościowa z motywem żółtych słoneczników. Kartka wykonana została z kolekcji Sunflowers od polskiej firmy ScrapAndMe. Kartka składa się pionowej kompozycji ze sercem geometrycznych linii oraz rysunkiem dziewczyny, z wiankiem ze słoneczników na włosach, otoczonej żółtymi i białymi kwiatami. Na dole kartki znajduje się napis "Najlepsze życzenia" Kartka w środku jest pusta, przygotowana do wpisania życzeń. Do kartki dorzucam kopertę w pasującym kolorze. Wymiary kartki ok 21 x 10 cm. Kartka jest dostępna od ręki, gotowa do wysyłki. --- Grafika dziewczyny: https://pl.freepik.com/wektorykwiat: Kwiat plik wektorowy utworzone przez orchidart - pl.freepik.com Grafika serca: https://pl.freepik.com/wektory/ramka: Ramka plik wektorowy utworzone przez pch.vector - pl.freepik.com

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kartki okolicznościowe

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: