Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Kartki okolicznościowe > Kartka na chrzest,zieleń i złoto,31

Kartka na chrzest,zieleń i złoto,31

Autor

Kolorowa Koniczyna

      
35 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kartka na chrzest,zieleń i złoto,31

Zielono-złota kartka na chrzest. Wykonana ręcznie z kolekcji papierów "Złote sny" od polskiej firmy Papier Heaven. Kartka na chrzest w zielono-złotych kolorach to coś co ma pewno zapadnie w pamięć. Kartka składa się z pionowej kompozycji: w górnej części kartki znajduje się ażurowa, kolista serwetka, na której została umieszczona biała szatką - symbol chrztu świętego. Krzyż na środku szatki został podklejone złotym papierem. Z lewej strony kartki umieszczone zostały kwiatów (białe i przezroczyste) oraz papierowe i materiałowe listki. W dolnej części znajduje się napis ze złotym obramowaniem: "Pamiątka Chrztu Świętego". Kartka w środku jest pusta, przygotowana do wpisania życzeń. Do kartki dorzucam kopertę w pasującym kolorze. Wymiary kartki ok 21 x 10 cm. Kartka jest dostępna od ręki, gotowa do wysyłki.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kartki okolicznościowe

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.