Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Kolczyki,mały i duży kolczyk złota rozgwiazda

Kolczyki,mały i duży kolczyk złota rozgwiazda

Autor

Buggy Jewels

      
174 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

Kolczyki,mały i duży kolczyk złota rozgwiazda

Oryginalne i nietuzinkowe kolczyki wykonane całkowicie ręcznie. Duży kolczyk posiada rozmiar ok. 6 cm, mały 3,5cm. Fakturowane kolczyki wykonane są z miedzi, która została poddana procesowi repusowania. A co to oznacza? Poszczególne kształty, które wycięłam piłką włosową, przeżarzyłam do czerwoności, lekko wystudziłam i przykleiłam do podkładu smołowego....i w tym momencie zaczęła się zabawa... Za pomocą młotka i puncyn o okrągłym kształcie wybijałam wypustki na powierzchni miedzi. Każda wypustka powstała od kilkukrotnego uderzenia młotkiem. Następnie musiałam odkleić kształty i wypalić palnikiem resztki smoły. Cały proces musiałam powtórzyć dwukrotnie. Na koniec przylutowałam srebrne sztyfty, które wykonałam ze srebrnego drutu. Kolczyki zabezpieczyłam ekologicznym lakierem, który znacznie spowolni proces patynowania. Cała kolekcja inspirowana jest życiem morskich stworzeń, przede wszystkim koralowców, ich strukturami i kształtami.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: