Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Bransoletka znak zodiaku LEW

Bransoletka znak zodiaku LEW

Autor

Biżuteria Angel Bright

Biżuteria Angel Bright

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
89 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Bransoletka znak zodiaku LEW

Bransoletka znak zodiaku LEW – sznurek w kolorze żywiołu zodiaku tj. ognia MATERIAŁY: Przekładka i kuleczki – srebro pr. 925; Wysokiej jakości sznurek woskowany czerwony, lekko błyszczący. Bransoletka wykonana techniką makramy. WYMIARY: Pasuje na nadgarstek o obwodzie od 14cm do 17cm. Klasyczna energetyczna bransoletka na bazie plecionego sznurka w technice makramy. Lew – osoby urodzonych po tym znakiem są odważne, kochają luksus i przepych, pragną nieustannie znajdować się w centrum uwagi, są niezwykle charyzmatyczne i przyciągają do siebie ludzi, imponując wyszukanym gustem i rozmachem. Mają wielkie serce i są dobroduszni. Silne, charyzmatyczne, szlachetne, serdeczne i lojalne. Są też otwarte i pełne zaufania do drugiej osoby. Lew jest pewny siebie, zadowolony z życia i ceni aktywny styl życia. Lew jest prostolinijny i szczery.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: