Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Kartki okolicznościowe > Kartka z okazji Komuni Św. dla chłopca,76

Kartka z okazji Komuni Św. dla chłopca,76

Autor

Kolorowa Koniczyna

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kartka z okazji Komuni Św. dla chłopca,76

Kartka z okazji Pierwszej Komunii Świętej w kolorach zieleni i złota. Wykonana ręcznie z kolekcji papierów "Greenary Invitation" od polskiej firmy Craft o'Clock. Główna część kartki to shaker zrobiony ze złotego brokatu, złotych gwiazdek oraz przezroczystych kryształków. Kartka zawiera także grafiki nawiązujące do tematu: chłopca w garniturze, świece, modlitewnik oraz różaniec. Na kartce znajduje się też napis "Chcę Cię Jezu kochać wiernie" oraz przezroczyste pół-kryształki. Kartka w środku jest pusta, przygotowana do wpisania życzeń. Wymiary kartki ok 14 x 14 cm. Kartka jest dostępna od ręki, gotowa do wysyłki.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kartki okolicznościowe

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: