Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > KOLCZYKI – KOTULEK MEMULEK (większe)

KOLCZYKI – KOTULEK MEMULEK (większe)

      
95 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

KOLCZYKI – KOTULEK MEMULEK (większe)

Kto to Kotulek Memulek? To moja najsłodsza towarzyszka, nieodłączna pomocnica w mojej pracowni. Z okazji Dnia Dziecka, gdy przypadkiem odnalazłam jej dziecięce-kocięce fotki, postanowiłam Kotulka Memulka w ramach prezentu uczynić inspiracją biżuteryjną i tak oto powstały srebrne kolczyki z kocimi uszami i burymi kryształkami Swarovskiego w odcieniu Black Diamond. Myślę, że każdy koci kumpel i kumpelka zrozumieją mojego fisia bez szczególnych tłumaczeń ;) Co do samych kolczyków – to niewielkie wkrętki do uszu, ze srebra próby 925 i z 8 mm kryształkami – Swarovskiego. Odcień kryształów to buro-grafitowy Black Diamond. Kotki dotrą do Ciebie w ozdobnym opakowaniu z kokardą i logo.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: