Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Wisiorek z kalcytem karaibskim

Wisiorek z kalcytem karaibskim

      
366 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Wisiorek z kalcytem karaibskim

Zawieszka wykonana ręcznie metodą wire-wrappingu której głównym elementem jest piękny, rzadko spotykany kalcyt karaibski. Do wykonania wisiorka użyłam srebra najwyższej próby 999, które następnie zaoksydowałam i wypolerowałam w celu uzyskania szlachetnego efektu postarzenia. Wymiary zawieszki 44x25mm z łańcuszkiem długości około 48-50 cm. Kalcyt karaibski jest niezwykle rzadko spotykanym minerałem wydobywanym w Pakistanie o pięknym przykuwającym uwagę kolorze. Jest to połączenie bardzo jasnego oceanicznego niebieskiego KALCYTU oraz jasnobrązowego i białego ARAGONITU. Karaibski kalcyt to kamień duchowego przebudzenia, transformacji i emocjonalnego zrozumienia. Idealny kamień do medytacji, karaibski kalcyt pomaga nam uzyskać dostęp do naszej wewnętrznej wiedzy i połączyć się z naszymi wyższymi jaźniami, aby uzyskać poczucie celu, prawdziwego poczucia siebie i rozpocząć podróż do ostatecznego samopoznania. s131

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: