Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Celestial forest... złoty pierścionek z listkami

Celestial forest... złoty pierścionek z listkami

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Celestial forest... złoty pierścionek z listkami

Unikatowy pierścionek z listkami i diamentem typu sól i pieprz. Niepowtarzalny naturalny diament nakrapiany czarnym wzorem, przypomina rozgwieżdżone galaktyki, a cały pierścionek utrzymany jest w nostalgicznym stylu. Wykonany odręcznie z 14k złota - żółtego oraz różowego, co czyni pierścionek jeszcze bardziej trójwymiarowym. Wielkość diamentu to 5,8 x 4,4mm, a jego masa to 0,4ct. Kształt owalu o nieco surowym szlifie rozetowym nadaje klimat retro i widoczny jest dokładnie na zdjęciach. Pierścionek ma rozmiar jubilerski 12 przy średnicy wewnętrznej 16,5 mm, z możliwością korekty na życzenie. Szerokość obrączki to 2 mm, a masa całkowita pierścionka to 1,63 g. Autorski wzór wykonałam od podstaw ręcznie za pomocą tradycyjnych technik złotniczych bez użycia form i odlewów. Wszystkie prace opuszczają moje studio wraz z certyfikatem autentyczności i elegancko zapakowane - idealne na prezent. Wysyłka ubezpieczona za pośrednictwem kuriera UPS.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: