Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Srebrny pierścionek - klon japoński

Srebrny pierścionek - klon japoński

Autor

Malina Skulska

      

+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Srebrny pierścionek - klon japoński

Pierścionek wykonany w całości ręcznie ze srebra za pomocą tradycyjnych technik złotniczych. Wzór pierścionka został wyrzeźbiony na wzór nasiona klonu japońskiego. Pierścionek ma otwartą obrączkę, wewnątrz której są dolutowane nieduże ranty - dzięki nimi obrączka nie przylega całą swoją powierzchnią i palec nie odparza się, co znacznie wpływa na komfort noszenia. Ze względu na ręczną robotę, każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Wyrzeźbiony wzór został podkreślony za pomocą złocenia (we wżłobieniach). Na życzenie można wygrawerować krótki tekst od wewnętrznej strony obrączki (termin realizacji do uzgodnienia). Proszę o wiadomość o potrzebnym rozmiarze jubilerskim podczas składania zamówienia. Pierścionek jest otwarty, ale samodzielna regulacja rozmiaru jest niemożliwa. Wysyłka będzie w ciągu 4 dni roboczych. Praca sygnowana imiennikiem, zostanie wysłana w eleganckim firmowym pudełku wraz z certyfikatem jubilerskim.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: