Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Bead-A-Round Pink Ko5 - kolczyki z kryształkami

Bead-A-Round Pink Ko5 - kolczyki z kryształkami

      
360 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Bead-A-Round Pink Ko5 - kolczyki z kryształkami

Okazałe kolczyki z kryształkami w odcieniu wesołego różu. Duże, błyszczące i onieśmielające przepychem! Mają odrobinę swobody więc ruszają się z każdym Twoim krokiem i błyszczą. Strzelają niesamowitymi promieniami w każdą stronę. Łapią każdą odrobinę światła i oddają ją ze zdwojoną siłą. Te kolczyki z koralikami zostały wykonane w całości ręcznie pracochłonną techniką haftu koralikowego peyote z użyciem kryształków Preciosa oraz drobniutkich szklanych koralików. Kolczyki zawieszone są na biglach angielskich wykonanych ze stali szlachetnej. Kolczyk razem z biglem ma wymiary 70 x 38 mm (dł x sz), przy czym sam bigiel ma długość 15 mm. Użyłam w nich kryształków o średnicy 12 i 14 mm, które doszyłam do koralikowego kółeczka o średnicy 32 mm. Kolczyki wysyłam zapakowane w piękne ciemnozielone pudełko biżuteryjne ze złoconym logo marki. Pudełeczko jest bardzo estetyczne, a po przewiązaniu wstążeczką będzie idealne do wręczenia jako prezent.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: