Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Atlantysyt - stichtyt

Atlantysyt - stichtyt

      
324 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Atlantysyt - stichtyt

Wisiorek wykonany ręcznie metodą wire-wrappingu z naturalnego rzadko spotykanego minerału zwanego atlantysytem (stichtyt w serpentynicie) i srebra próby 999 , oksydowany i wypolerowany. Wisiorek ma wymiary 42x31m, z łańcuszkiem o długości około 50 cm. Całość elegancka, wizytowa. Stichtyt to bardzo rzadki minerał odkryty w 1910 roku na zachodnim wybrzeżu Tasmanii. Atlantysyt to stichtyt w zielonym serpentynicie. Kamień ten ma głęboko kochającą wibrację. Jego energia ma silny wpływ na czakrę serca i wyższą czakrę serca, znaną również jako czakra grasicy. Jest pomocny w leczeniu nierozwiązanych problemów, ponieważ stymuluje uczucia miłości, współczucia, przebaczenia i leczenia emocjonalnego niepokoju. Atlantysyt otwiera na zdolności parapsychiczne, równoważy wzburzone i poruszone emocje, ugruntowuje człowieka i daje poczucie, że ma się kontrolę nad życiem. To kamień, który oczyszcza i stabilizuje, wnosi spokój w miejsce gdzie był chaos i destrukcja.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: