Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Srebrny wilk księżycową nocą – naszyjnik

Srebrny wilk księżycową nocą – naszyjnik

      
828 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Srebrny wilk księżycową nocą – naszyjnik

Oryginalny, dwustronny naszyjnik inspirowany dziką przyrodą, został wykonany w całości ze srebra i naturalnego Labradorytu o mocnym niebiesko-zielono-srebrzystym ogniu. Wilk został ręcznie wycięty ze srebrnej blachy pr.925, księżycowi dodatkowo nadałam surową fakturę. Na drugiej stronie wisiora znajduje się wizerunek wyjącego wilka, uformowany ze srebrnego drutu. Labradoryt oprawiony jest w srebro pr.999 i 925 pracochłonną techniką wire-wrapping. Srebro zaoksydowane i wypolerowane. Wisior ma ok. 5,5cm wysokości (razem z zawieszką), 3cm szerokości i 1,5cm grubości. Wisior zawieszony na srebrnym łańcuszku o długości regulowanej 60-65cm, na życzenie długość może zostać zmieniona. Wilk jest symbolem dzikiego i silnego charakteru, lojalności i stadności czyli przywiązania do rodziny. Symbolizuje niezłomność i wytrwałość oraz wewnętrzną moc.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: