Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Kartki okolicznościowe > Komunijny box dla chłopca - z życzeniami III

Komunijny box dla chłopca - z życzeniami III

Autor

CraftHobby Oliwiaen

CraftHobby Oliwiaen

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
90 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Komunijny box dla chłopca - z życzeniami III

Wyjątkowy, oryginalny sposób na wręczenie prezentu komunijnego w gotówce :) Pudełko w formie exploding box (po zdjęciu wieczka rozkłada się) ozdobione kompozycją kwiatową z szyfonową wstążką na wieczku. Wewnątrz ścianki zdobione papierami do scrapbookingu - jedna ozdobiona cytatem z pieśni eucharystycznej, jedna ze stemplowaną i ręcznie kolorowaną postacią chłopca z kompozycją kwiatową, na jednej znajdują się gotowe, stemplowane życzenia - wystarczy tylko dodać podpis, natomiast czwarta ścianka zawiera panel na wsunięcie banknotów (zdjęcie poglądowe, box nie zawiera pieniędzy :)). Na środku przepiękny, misternie wycinany kielkich 3D z Hostią, zdobiony kwiatami mulberry. Wielkość pudełka 10x10x ok.13 cm, po rozłożeniu 30x30 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kartki okolicznościowe

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka ekonomiczna (15.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: