Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Dodatki > Szale, apaszki > Wieczorny spacer - duża ekskluzywna chusta

Wieczorny spacer - duża ekskluzywna chusta

      

+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Wieczorny spacer - duża ekskluzywna chusta

Świetna, duża, mięsista chusta wykonana ręcznie na drutach podwójną nitką z delikatnego, szlachetnego kanadyjskiego moheru z jedwabiem (75%/25%) i cudownej doskonałej jakości norweskiej włóczki 75% wełenka merynosowa i 25% alpaka. Chusta jest bardzo ciepła, otulająca, lekko puchata, a przy tym lekka. Jest to miękki, delikatny dla skóry dodatek, który może stanowić alternatywę dla letniej i wiosennej kurtki, a zimą ochronić przed dużym chłodem. Kolory są stonowane, dzięki czemu chusta może być eleganckim dodatkiem. Wymiary: 208 cm. bok najdłuższy, 106 cm. wysokość trójkąta. Na cenę chusty ma wpływ cena włóczek, jak i jej wielkość. Pranie wyłącznie ręczne w delikatnych środkach.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Szale, apaszki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: