Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Sun dwa - naszyjnik z obsydianem

Sun dwa - naszyjnik z obsydianem

Autor

Pracownia Miedzi Pociecha

Pracownia Miedzi Pociecha

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
148 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Sun dwa - naszyjnik z obsydianem

Obsydian to inaczej smocze szkło które znamy z książek i filmów fantasy. Kamień ten powstaje w ogniu wulkanu ma piękną czarną barwę oraz gładką odbijającą światło powierzchnię. Fragment tego minerału zakułam w miedź używając techniki elektroformowania. W ten sposób powstał wisior, który zwróci uwagę swoją prostotą i pięknem. Wisior otrzymał symbol słońca które reprezentuje mądrość i autorytet. Wykończyłam wisior w ciemnej brązowej patynie, a następnie wypolerowałam całość. Zawiesiłam wisior na łańcuszku jubilerskim z zapięciem. Długość łańcuszka to ok. 60 cm na życzenie mogę zmienić jego długość. Wymiary samego wisiora to ok. 6,8 cm wysokości i ok.4,5 cm szerokości. Biżuteria dotrze do Ciebie zapakowana ozdobnie, gotowa na udany prezent. Wisior jest unikatem, obdarowana osoba będzie zachwycona otrzymując coś wyjątkowego. Może się też stać jej amuletem. Naszyjnik można nosić w praktycznie każdej sytuacji, może on być towarzyszem prostych i bardziej skomplikowanych stylizacji.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (20.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: