Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Broszki > Fortuna - broszka z boginią czarną ważką

Fortuna - broszka z boginią czarną ważką

Autor

Iwona Tamborska

      
19200 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

Fortuna - broszka z boginią czarną ważką

W tej pracy Fortuna jest zinterpretowana jako bogini Losu przynosząca szczęście, ale też nieszczęście. Cała praca zdobiona jest elementami w kolorach różowym i zielonym, gdzie kolor różowy symbolizuje szczęście a zielony symbolizuje pech. Tymi kolorami zdobione są jej skrzydła, a w szponach trzyma bryły rubinu i szmaragdu. Bogini ma postać złoto-czarnej ważki, pięknego drapieżnika o szmaragdowych oczach. W ogonie ma kolec jadowy wykonany ze szmaragdu, którym zadaje ból, ale jej serce wykonane jest z rubinu, który mimo wszystko symbolizuje miłość. Praca była prezentowana w Muzeum Okręgowym w Toruniu (2023) i podczas wystawy Gemgeneve w Genewie (2023). 23 rubiny, 2 rubiny (3,5 mm) 3 szafiry niebieskie i 2 różowe, 7 tsavorytów, 4 peridoty, 4 szmaragdy, turmalin różowy i turmalin zielony, płatki złota Wymiary: 8 cm x 6,3 cm, grubość 1 cm Waga: 29,4 g Srebro 925

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Broszki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: