Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Czarny Zamek - pierścień

Czarny Zamek - pierścień

Autor

Iwona Tamborska

      
9996 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

Czarny Zamek - pierścień

Kryształowa kopuła w centrum zamku wykonana jest z naturalnego kawałka ametystu o niezwykłej urodzie i czystości. W jego strukturze znajdują się inkluzje (prawdopodobnie turmalinu lub tlenków żelaza) oraz fragmenty rozszczepiające światło na tęczę widoczną wewnątrz kryształu. Wieżyczki zamku wykonane są z opali etiopskich. Opowiadając o tym pierścieniu żartuję, że podczas wycieczki eksplorującej zamki Dolnego Śląska, zauważyłam 4 charakterystyczne cechy, które sprawiają, że budynek można nazwać zamkiem: obecność wieży, mostu, fontanny (kuleczka ametystu na końcu mostu) i kota. Kot umieszczony jest na spodniej części pierścienia. Rozmiar: 19 (US 8,5, obwód 59mm, śr. 18,6 mm) Wymiary: 4,5 cm x 2 cm x 3,4 mm wys. (+ wys. pierścienia 2,1 mm) Waga: 32,2 g Srebro 925, pozłocone Pierścień był prezentowany na wystawie "Baśnie pisane srebrem" w Muzeum Okręgowym w Toruniu (2023), podczas wystawy GemGeneve w Genewie (2023), był opublikowany w Luxury Investment Magazine (04.2023).

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: