Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Miasto Nocą - potężna kolia z chrząszczem

Miasto Nocą - potężna kolia z chrząszczem

Autor

Iwona Tamborska

      
12000 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

Miasto Nocą - potężna kolia z chrząszczem

Miasto Nocą - naszyjnik Naszyjnik przedstawia okazałego chrząszcza 5-o rogiego, którego pokrywy skrzydeł zdobione są motywem wielkomiejskich wieżowców (czarna emalia). Nocne niebo nad nimi rozświetlone jest na złoto przez światła miasta, a granatowe szafiry symbolizują gwiazdy. Jego ciało wykonane jest z bursztynu zdobionego szafirami. Pod nim znajduje się fasetowany onyks. Na rozłożonych skrzydłach zaznaczone są delikatnym rysunkiem linie miasta ciągnącego się coraz dalej od rozświetlonego centrum metropolii. Sam chrząszcz jest niczym noc rozpościerająca swoje skrzydła nad wielkim, głośnym miastem. Naszyjnik wykonany jest z hematytów. Praca była prezentowana na wystawie w Muzeum Okręgowym w Toruniu (2023) i podczas wystawy GemGeneve w Genewie (2023). Materiały: 22 szafiry (1,2 mm), bursztyn, onyx, 24k złoto, sznur z hematytów, emalia Wymiary: 18 cm x 12 cm, wys. 3 cm, dł łancuszka 17,5 cm, dł całkowita 28 cm Waga: 176,2 g Srebro 925

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: