Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Fioletowa tafla czaroitu

Fioletowa tafla czaroitu

Autor

Pracownia ChileArt

      
300 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Fioletowa tafla czaroitu

Duży, przyciągający wzrok pierścionek wykonany ręcznie ze srebra próby 925 i 999 oraz naturalnego czaroitu wielkości ok. 20x27 mm. Gdy się patrzy na niego z bliska, ma się wrażenie, że jego wnętrze jest trójwymiarowe. Wszystko dzięki warstwom minerału, które przenikają się nawzajem. Dodatkowego uroku wyrobowi dodaje cyzelowana blacha okalająca kamień. Srebro oksydowane ( czernione ) i przecierane.  Szerokość obrączki wynosi ok. 3 mm, jest fakturowana - sama w sobie jest ozdobą. Przekrój obrączki półokrągły. Biżuteria idealna dla osób ceniących polskie rękodzieło. Praca cechowana w Urzędzie  Probierczym w Warszawie.  średnica wewnętrzna ok. 17,68 mm, co odpowiada rozmiarowi 15 - 15,5 Masa pierścionka 14,58 grama; Masa srebra w wyrobie 8,45 grama 

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: