Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Komplety > BUNGALA Szczęśliwa Gwiazda mikromakrama (komplet)

BUNGALA Szczęśliwa Gwiazda mikromakrama (komplet)

Autor

Delfina Dolls

      
678 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

BUNGALA Szczęśliwa Gwiazda mikromakrama (komplet)

Komplet biżuterii - Szczęśliwa Gwiazda "Bungala" Artystyczna kompozycja kamieni naturalnych oprawionych techniką mikromakramy, wykonana ze sznurka o doskonałej jakości. Użyte kamienie to: labradoryt, ametyst, szmaragd, kwarc z rutylem, awenturyn. ~ Delfina Dolls ~ Komplet "Bungala" jest autorskim rękodziełem, zainspirowanym pozytywnym wpływem gwiazdy Bungala, sprzyja zwłaszcza literatom i naukowcom. Przynosi nieoczekiwaną pomoc życzliwych osób a protekcja i zaszczyty przychodzą bez większego wysiłku. Mikro-makrama w połączeniu z naturalnymi kamieniami jest biżuterią wyjątkową, elegancką, ciepłą w dotyku, lekką i miłą w noszeniu na co dzień i do wyszukanej kreacji. ~ Szerokość koli można regulować od 35 cm do 68 cm, a bransoletki od 13,5 cm do 26 cm. Komplet nie zawiera metalu i można go prać ręcznie w letniej wodzie. Zakupiona biżuteria zostanie wysłana w ozdobnym opakowaniu.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Informacje o komplecie:

Za podaną cenę otrzymujesz poniższe elementy kompletu:

Powyższe przedmioty osobno są warte 753 PLN. Kupując je jednorazowo w komplecie, zapłacisz tylko 678 PLN, czyli 10% (75 PLN) mniej.

kup w komplecie    kup BUNGALA Szczęśliwa Gwiazda mikromakrama (komplet) za 678 PLN!

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.