Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Miedziana LUNULA słowiański symbol kobiecej mocy

Miedziana LUNULA słowiański symbol kobiecej mocy

Autor

Pracownia Miedzianej Magii

Pracownia Miedzianej Magii

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
456 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Miedziana LUNULA słowiański symbol kobiecej mocy

Amulet afirmacji i ochrony kobiecości, płodności Zawieszka Lunula, starożytny słowiański symbol lunuli, ale też znany na całym świecie znak kobiecości, przynoszący szczęście i ochronę, jest także symbolem płodności i kobiecej mocy. Symbol lunuli ozdobiony jest kamieniem czaroitem i nefrytami po bokach.Kamienie te posiadają silne właściwości ochronne i afirmujące siłę kobiecości, seksualności, wzmacniają obfitość, powodzenie, przywołują miłość, energię pierwotnej kobiecości. Wymiary zawieszki 6,5 x 5,5 cm dostępny z łańcuszkiem miedzianym w wybranej długości. Lunula wykonana jest w całości ręcznie, bez użycia kleju i lutowania, patynowana i ręcznie polerowana w celu uwydatnienia piękna detali i blasku.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.