Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Oryginalny,Duży Naszyjnik Miedziany z Nietoperzem

Oryginalny,Duży Naszyjnik Miedziany z Nietoperzem

Autor

Buggy Jewels

      
1200 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Oryginalny,Duży Naszyjnik Miedziany z Nietoperzem

Naszyjnik jest częścią Kolekcji Sztuka Zaklęta w Miedzi. Naszyjnik wykonany tylko w jednym egzemplarzu, który nigdy nie zostanie powielony, dzięki czemu mają Państwo gwarancję unikatowości i oryginalności. Autorski projekt wykonany w całości z miedzi, która w końcowej fazie została pokryta lazurową patyną. Naszyjnik posiada oprawiony naturalny labradoryt, łańcuszek, który również został ręcznie wykonany składa się z kuleczek czarnej lawy wulkanicznej. Wisior nietoperza został wykonany techniką repusowania na zimno na podkładzie smołowym. Jest to technika niezwykle trudna i czasochłonna. Polega na równomiernym uwypuklaniu wzoru za pomocą młotka i puncyn po wcześniejszym wygrzaniu blachy do czerwoności. Proces powtarza się wielokrotnie do uzyskania określonego kształtu i faktury. Długość Łańcuszka około 55 cm, na życzenie mogę go nieodpłatnie wydłużyć do 60 cm. Wielkość wisiora około 8x6 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: