Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Rubinowy Portal rubin z zosytem i szmaragdem

Rubinowy Portal rubin z zosytem i szmaragdem

Autor

Delfina Dolls

      
567 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

Rubinowy Portal rubin z zosytem i szmaragdem

Naszyjnik - Rubinowy Portal Artystyczna kompozycja kamieni naturalnych oprawionych techniką mikromakramy, wykonana ze sznurka o doskonałej jakości. Użyte kamienie to: rubin z zoisytem, rubin, szmaragd, piryt. ~ Delfina Dolls ~ Naszyjnik "Rubinowy Portal" jest unikatowym rękodziełem, biżuterią wyplataną z intencją wniesienia dostatku i ochrony. Rubin jest kamieniem namiętności i miłości. Przyciąga szczęście, zdrowie i powodzenie. Rubin daje odwagi by podążać za swoimi marzeniami. Mikromakrama w połączeniu z naturalnymi kamieniami jest biżuterią wyjątkowa, elegancką, ciepłą w dotyku, lekką, miłą w noszeniu na co dzień i do wyszukanej kreacji. Wymiary wisiora to 9 cm na 7 cm ( a samego rubinu to 4,5 cm na 3 cm). Długość naszyjnika można regulować ( choker ) od 37 cm do 73 cm ( długi naszyjnik ). Nie zawiera metalu i można go czyścić ręcznie w letniej wodzie. Zakupiona biżuteria zostanie wysłana w ozdobnym opakowaniu.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.