Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Bransoletka serce kolorowe kamienie naturalne

Bransoletka serce kolorowe kamienie naturalne

Autor

AgataRozanska

      
240 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Bransoletka serce kolorowe kamienie naturalne

Magiczna, ręcznie robiona bransoletka z sercem z kolorowymi kamieniami naturalnymi. Zrobiona techniką wire wrapping ze stali chirurgicznej. Długość bransoletki regulowana 15-19,5 cm - na życzenie mogę dowolnie zmienić jej długość. Bransoletka wysyłana jest losowo spośród trzech przedstawionych na zdjęciach. Każde serduszko jest inne, unikatowe. Ametyst fioletowy jest "kamieniem harmonii i relaksu". Dodaje cierpliwości, pozwala radzić sobie z emocjami. Kryształ Górski pjest doskonałym amuletem ochronnym. Wzbogaca w pewność siebie oraz wiarę we własne możliwości. Labradoryt wzmacnia odwagę, koncentrację, intuicję i entuzjazm. Zamyka "dziury energetyczne" w aurze, odbija niepożądaną energię. Żółty cytryn daje odwagę, siłę przebicia i motywację wewnętrzną. Onyks jest symbolem siły i mocy. Pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji. Karneol (pomarańczowy) to kamień odwagi, dodaje pewności siebie i zwiększa efektywność działań. Kwarc różowy wspiera miłość i przyjaźń.

Twórca tej pracy wkrótce będzie na urlopie. Prosimy o jak najszybsze opłacenie zamówienia. Jeżeli wpłata za ten przedmiot nie zostanie zaksięgowana do 21/06/2024, to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że w takim wypadku wyśle ją 29/06/2024. Jeżeli akceptujesz takie warunki, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (18.30 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: