Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Kolczyki srebrne z kamieniem księżycowym i opalem

Kolczyki srebrne z kamieniem księżycowym i opalem

      
1150 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Kolczyki srebrne z kamieniem księżycowym i opalem

Kolczyki srebrne z kamieniami księżycowymi i opalami etiopskimi. Te asymetryczne kolczyki zostały wykonane od podstaw ręcznie ze srebra próby 925 i 999. Górę kolczyków stanowią wkrętki w kształcie owali wykonane z fakturowanego srebra. Umieściłam w nich piękne opale etiopskie mieniące się kolorami zieleni, różu i złota. U dołu kolczyków zawiesiłam bajecznie błękitne kamienie księżycowe o fikuśnym szlifie, każdy w innym kształcie, każdy oprawiony w inną, koronkową kasetkę. Dla podkreślenia zdobień srebro przyciemniłam oksydą i wypolerowałam. Technika wykonania: lutowanie, młotkowanie. Długość kolczyka to 63 mm. Waga kolczyka to 5,7 i 6,1 gramów. Średnica opali: 5 mm, wymiary kamienie księżycowych: 14 na 19 i 23 na 14 mm. Wymiary górnych owali: 16 na 12 mm. Cechowane w Urzędzie Probierczym. Kamień księżycowy często określany jest jako kamień intuicji, przypisuje mu się właściwości wzmacnia jej, dodawania pewności siebie, niwelowania stresu. Opal jest minerałem kreatywności i mocy.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: