Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik srebrny ze szmaragdowymi kyanitami

Naszyjnik srebrny ze szmaragdowymi kyanitami

      
1600 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Naszyjnik srebrny ze szmaragdowymi kyanitami

Naszyjnik srebrny z indiańskimi talizmanami i szmaragdowymi kyanitami. Na ten wykonany od podstaw ręcznie naszyjnik, składają się cztery okrągłe elementy z motywami symbolizującymi wolność, siłę, szczęście i odwagę. Każdy element wykonałam z największą starannością i precyzją. Wśród nich jest pióro, niedźwiedź, łapacz snów i orzeł. Całość powstała ze srebra próby 925 i 999, które miejscami przyciemniłam, by uwydatnić detale, a następnie wypolerowałam. W naszyjniku znalazły się też wysokiej jakości, fasetowane kyanity w niezwykłym, rzadko spotykanym, szmaragdowym kolorze. Główny kyanit ma owalny kształt i wymiary 12 na 9 mm. Mniejsze są w kształcie łezki i mają wymiary 8 na 6 mm. Do okrągłych elementów (o średnicy od 18 do 20 mm), które łącznie mają długość 9 cm doczepiam łańcuszek srebrny typu rolo próby 925. Obwód naszyjnika wynosi 44 cm plus łańcuszek przedłużający 6 cm. Waga naszyjnika: 23,4 g. Technika wykonania: lutowanie, młotkowanie. Cechowany w Urzędzie Probierczym.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 22/07/2024. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: