Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > numer domu,cyfra 9,brązowa

numer domu,cyfra 9,brązowa

Autor

pracowniazona

      
84 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

numer domu,cyfra 9,brązowa

Ceramiczny numer domu, cyfra 9 z ozdobnym lekko wypukłym ornamentem, do zamocowania na elewacji budynku. Cyfra wykonana z jasnej gliny, pokryta błyszczącym, brązowym szkliwem, wypalona dwukrotnie w wysokiej temperaturze. Do przyklejenia cyfry można stosować szybkoschnące kleje montażowe odporne na działanie warunków atmosferycznych np. SOUDAL 48A, 49A, 100A lub podobny. Oczywiście cyfrę można też przykleić innym klejem, byleby spoina po wyschnięciu była trwała i odrobinę elastyczna. Unieruchomienie cyfry na czas schnięcia kleju umożliwia krawędziowy kołnierz od spodu cyfry. Wymiary: wysokość 17,5cm, szerokość 13cm , grubość 1,5cm. Kolor: brązowy. Na zamówienie mogę wykonać dowolne cyfry i litery od A do D, również w innych kolorach. Polecam serdecznie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: