Autor
Bryza Regulowany pierścionek z agatami
Pierścionek wykonany w pracochłonnej technice wire wrappingu. Pierścionek powstał z niebieskich agatów, które zostały misternie oplecione miedzią. Seria kolorowych pierścionków to idealne dopełnienie wiosennych i letnich stylizacji. Niewątpliwą zaletą jest możliwość regulacji rozmiaru, dzięki czemu pierścionek pasuje niemal na każdy palec.
Miedź to wyjątkowy metal, który podobno przynosi szczęście. Tak jak i srebro, posiada doskonałe właściwości antybakteryjne. W niewielkich ilościach wchłania się przez skórę uzupełniając niedobory tego pierwiastka w organizmie. Biżuteria z miedzi stanowi nie tylko piękną i oryginalną ozdobę, ale również korzystnie wpływa na nasze zdrowie.
Agat jest kamieniem równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang. Uspokaja negatywne emocje takie jak gniew, czy żal. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do kontemplacji i akceptowania wydarzeń, jakie nam się przytrafiają. Sprzyja rozwojowi duchowemu.