Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Dama w bieli - naszyjnik ze Skolecytem

Dama w bieli - naszyjnik ze Skolecytem

      
180 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Dama w bieli - naszyjnik ze Skolecytem

Piękny naszyjnik z białym Skolecytem, który wykonałem od podstaw własnoręcznie techniką tiffany. Miedź pokryłem cyną bezołowiową a następnie patyną dla przyciemnienia, postarzenia i podkreślenia głębi. Wymiary: wisior - 5.8cm wysokości z oczkiem x 3.6cm szerokości maksymalnej. Łańcuszek - stal chirurgiczna - 60cm lub krótszy - proszę o podanie preferowanej długości podczas składania zamówienia. Skolecyt to kamień wewnętrznego spokoju. Jest niczym klucz do wewnętrznego zrozumienia nas samych i świata. Jego energia napełnia całe pole aury. Ten rzadki minerał znany jest ze swojej wysokiej wibracji i łączy się z wyższymi czakrami. Pomaga otworzyć dostęp do wyższych wymiarów. Jest symbolem wglądu i kreatywności. Przez mistyków może być używany do podróży w czasie i przestrzeni. Może przynieść nam szczęście i pomyślność.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: