Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Mars - naszyjnik z Jaspisem Noreena

Mars - naszyjnik z Jaspisem Noreena

      
155 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Mars - naszyjnik z Jaspisem Noreena

Oryginalny i wyjątkowy naszyjnik z Jaspisem Noreena. Duży lecz lekki i delikatny. Własnoręcznie formowany a wykonany z miedzi pokrytej cyną bezołowiową techniką tiffany. Patynowany/postarzany. Wymiary: wisior - 6cm x 5.7cm. Łańcuszek - stal chirurgiczna - 60cm lub krótszy - proszę o podanie preferowanej długości w adnotacji podczas składania zamówienia. Jaspis - uważa się, że jego wibracje wpływają na równowagę emocjonalną, wspierają odwagę, pewność siebie i wytrwałość, co może być niezwykle przydatne w trudnych sytuacjach życiowych. Jaspis czerwony jest również znany ze swojej zdolności do stabilizowania emocji i pomocy w radzeniu sobie ze stresem. Ponadto kamień ten ma mieć zdolność do oczyszczania aury oraz wzmacniania naszej energii życiowej.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: