Bransoleta idealna dla osób szukających ochrony przed negatywną energią. Lapis lazuli jest również symbolem duchowej miłości oraz szlachetnej kobiecości. Sprzyja pozytywnym relacjom: przyjaźni i harmonii w związkach.
Bransoleta mankietowa (typu cuff) wykonana z fakturowanej miedzi, z misternym oplotem, w którym połyskują kamienie: lapis lazuli, agaty i złote hematyty. Średnica bransolety wynosi 5,7 cm, obwód 18 cm.
Miedź to wyjątkowy metal, który podobno przynosi szczęście. Tak jak i srebro, posiada doskonałe właściwości antybakteryjne. W niewielkich ilościach wchłania się przez skórę uzupełniając niedobory tego pierwiastka w organizmie. Biżuteria z miedzi stanowi nie tylko piękną i oryginalną ozdobę, ale również korzystnie wpływa na nasze zdrowie.
Biżuteria zapakowana w ozdobne pudełko
Wymiary: średnica 5,7 cm; obwód 18 cm.
Materiał: lapis lazuli, agat, hematyt, miedziany drut jubilerski.
Technika wykonania: wire wrapping, oksydowanie.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany przedmiotem? Chcesz poznać jego cenę lub kupić przedmiot?
Naciśnij ikonę koperty pod zdjęciem Twórcy i skontaktuj się z nim!
(opcja dostępna po zalogowaniu się do serwisu).
Ta strona korzysta z plików cookies, które pomagają nam lepiej zrozumieć, jak z niej korzystasz.
Więcej szczegółów z tym związanych znajdziesz w naszej polityce prywatności.